Paslanmaz Karıştırıcılı Tank

ÖZSU Paslanmaz 2000 yılından itibaren profesyonel tecrübesini Avrupa kalitesinde ürünleri zamanında teslim etmesiyle piyasada bilinmektedir ve kendi imalatı olan tamamıyla paslanmaz yer ızgara kanalları tüketicinin sorunlarına çözüm olabilmek amacıyla piyasaya sunmuştur.

Paslanmaz Karıştırıcılı Tank, İlaç tankı, Süt tankı, Çikolata tankı, Şurup tankı, Su tankı, Yağ tankı gibi birçok farklı sektöre imalat yapmaktayız. Paslanmaz Çelik Karıştırıcı Mikserli Kazan Üretimi 40 litreden 50,000 litreye kadar ısıtmalı -ceketli- rolbont- buharlı -elektirikli- ocaklı Isıtma- serpantinli ısıtma olarak İmalat yapmaktayız. Paslanmaz karıştırıcılar kimyasal -sıvı- deterjan-sabun-şampuan-wax-jöle-ruj- krem-losyon-kozmetik birçok ürün karışımında kullanılmaktadır.

Gıda ürünleri karıştırıcıları- sıvı künefe hamuru- marmelat-sütlü tatlılar-çikolata-kremşantiler-reçel-salça vb. ürünler ısıtmalı ve soğutmalı olarak imal edilir ve birçok özel imalatımız isteğe göre yapılmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin özel talep ettiğiniz ölçü ebat ve özelliklerde itinayla projelendirilen her türlü paslanmaz tankın imalatını yapıyoruz.

Üretmiş olduğumuz paslanmaz çelik tankların başlıca özellikleri;

Isıtma ve soğutmalı tanklar

Karıştırıcılı proses tankları

İç ve dış yüzeyleri polisajlı aseptik tanklar

İzolasyonlu depo tankları

Basınçlı tanklar (reaktörler)

ÖZSU Paslanmaz yenilikçiliğiyle tüketicinin sorunlarına çözüm olmak için sürekli çalışmaktadır ve sadece bir ürün ortaya koymaktan ziyade bir sorun çözme prensibi sayesinde yeni ürün çalışmalarına devam etmektedir.